Gdzie wyjechać na wakacje?

Gdzie wyjechać na wakacje? Wybrać góry czy morze? Musimy się zastanowić jak chcemy spędzać swój urlop. Czy jesteśmy osobami aktywnymi, czy wolimy się tylko relaksować gdzieś na plaży?

Większość osób jednak na wakacjach chce zobaczyć i zwiedzić coś nowego. Szczególnie gdy mamy dzieci, dobrym pomysłem na wypoczynek jest pobyt nad morzem. Nie musimy wyjeżdżać za granicę, nasz morze nie jest zbyt ciepłe, ale miasta nadmorskie mają swój urok. Jednym z nich jest Krynica Morska. Jest ona położona między Zatoką Gdańską i Zalewem Wiślanym.

Co powinniśmy zwiedzić w Krynicy Morskiej? Przede wszystkim warto wejść na latarnię morską, z której rozprzestrzenia się piękny widok na całe może. Możemy także pospacerować molem i oczywiście codziennie odwiedzać plażę i relaksować się nad morzem. W hotelu na pewno znajdziemy do wypożyczenia różne przedmioty na przykład leżaki i parawany, jak i inny sprzęt plażowy.

Dla dzieci warto zabrać piłkę dmuchaną i zabawki do piasku. Gdy już poopalamy się na plaży, później możemy pozwiedzać Kościół pw. św. Piotra Apostoła i św. Franciszka. W wolnym czasie warto udać się do Rezerwatu przyrody Buki Mierzei Wiślanej, gdzie będziemy mogli podziwiać naturę w całej okazałości.

Dodaj komentarz